Wszechstronna oferta z zakresu chirurgii stomatologicznej – Citistom

Nowocześnie zarządzana klinika dentystyczna w Katowicach – Citistom proponuje dużo usług stomatologicznych, z dowolnych dziedzin. W miejscu tym świadczony jest pełen zakres usług prywatnej praktyki stomatologicznej oraz w ramach kontraktu Narodowego Funduszu Zdrowia. Jeżeli pacjenta zainteresuje korona porcelanowa to w gabinecie może liczyć też na leczenie mające za zadanie nakładanie korony. Porcelanowa korona zęba jest przykładową z metod uzupełnienia częściowych lub całościowych ubytków w uzębieniu. Jest to technika droga, lecz przynosi świetne rezultaty.

Zrobione z porcelany korony zaliczają się do trwałych, prezentują się bardzo naturalnie i zapewniają klientom najwyższy komfort. Korona protetyczna może zastępować cały ząb lub tylko jego część. Na przykład, kiedy ząb jest przebarwiony lub jest ukruszony, koronę nakłada się na pozostałą część zęba własnego pacjenta. Jeżeli chodzi o całościową utratę zęba, korona jest wówczas umocowana na sztucznym korzeniu. W zależności od materiału z jakiego zrobiony jest implant, korony dzieli się na: przymocowane na metalu oraz przymocowane na pełnoceramiczne. Barwę korony dobiera się do wybarwienia zębów naturalnych, za pomocą wzornika kolorów.

Dzięki temu wyglądają one potem jak naturalne uzębienie pacjenta. W gabinecie doświadczeni dentyści wykorzystują najnowsze technologie leczenia, by móc pomagać pacjentom z brakiem uzębienia. Eksperci mają bogatą wiedzę z zakresu implantologii, a wszystkie usługi nie wywołują bólu. Chorzy mają świadomość, że w gabinecie będą poddawani leczeniu w komfortowych warunkach.

W trakcie pierwszej wizyty dentysta ustali spersonalizowany harmonogram leczenia. Dopiero po zaakceptowaniu ze strony pacjenta rozpocznie się leczenie. Będąc zdecydowanym na rozpoczęcie leczenia w Citistom, wie się o tym, że powzięło się dobrą decyzję. Stomatolodzy posiadają dużą wiedzę oraz stale się dokształcają. To oznacza, że chorzy mogą czuć się bezpiecznie, gdyż wdrażane są zasady mające na celu utrzymać maksymalną sterylizację i oddziaływać na wygodę pacjenta.