Możliwości, jakie daje test prenatalny NIFTY Plus

Poziom bezpieczeństwa NIFTY, czyli testu nieinwazyjnego przeprowadzanego w Blumedica jest nie do podważenia. Użycie najnowszych technologii powoduje, że badanie jest bezpieczne dla matki i dla płodu. Nie ma niebezpieczeństwa poronienia oraz pojawienia się infekcji wewnątrzmacicznych. Poza nieinwazyjnością do przeprowadzenia testu zachęcają: najwyższa wykrywalność i nad wyraz niski odsetek wyników fałszywie dodatnich. Szczegóły w temacie badania wskazane są na witrynie https://www.blumedica.pl/test-prenatalny-nifty-poznan/ i warto się z nimi zapoznać.

Wyjątkowo chętnie pacjentki centrum medycznego zgłaszają się na takie badanie, zmotywowane przez ginekologów. Kiedy test wykazuje wynik negatywny, rodzice mogą być spokojni. Jeśli zaś wynik wskazuje na podwyższone niebezpieczeństwo pojawienia się choroby genetycznej, jest podstawą do poszerzenia diagnostyki o badania inwazyjne. Nie jest zaskakujące, że test NIFTY jest znacznie chętniej wykonywany przez przyszłe matki. NIFTY to doskonały dowód na to, że rozwój badań prenatalnych jest duży. Badania prenatalne przeprowadzane w nowoczesnej placówce medycznej Blumedica to testy rzetelne, przeznaczone dla przyszłych mam.

Zdecydować się na nie powinny szczególnie te kobiety, które są w grupach ryzyka pojawienia się wad płodu. Próbki testu są sprawdzone w innowacyjnym laboratorium, co daje pewność skutecznie wykonanego badania. Wykrywalność na poziomie większym niż 99% brzmi przekonywująco. Badanie zalecane jest dla kobiet: które mają trzydzieści pięć lat lub więcej, ze stwierdzonymi zaburzeniami chromosomów u siebie lub w rodzinie, a także u tych, u których pozostałe badania przesiewowe były już wykonane w pierwszym trymestrze i wykazały spore ryzyko mutacji genetycznej. Test NIFTY może wykrywać zaburzenia genetyczne jakie spowodowane są nadmiarem albo brakiem informacji genetycznych w DNA dziecka. Częstość występowania trisomii płodu jest powiązana z wiekiem matki.