Kompozycja poligraficzna dla każdego ślubu

Kompozycja poligraficzna dla każdego wesela dostępna jest w sklepie Margo & Bees. Wszechstronna oferta wedding invites zawiera: zaproszenia ślubne z motywem kwiatów, zaproszenia ślubne glamour, zaproszenia ślubne jednokartkowe, zaproszenia ślubne ekologiczne, zaproszenia ślubne dla rodziców, zaproszenia ślubne tradycyjne, zaproszenia ślubne ze zdjęciem, zaproszenia ślubne luksusowe, zaproszenia ślubne w stylu rustykalnym, oryginalne zaproszenia na ślub, proste zaproszenia ślubne, zaproszenia na ślub cywilny, zaproszenia ślubne boho, zaproszenia ślubne w stylu geometrycznym, zaproszenia na ślub z motywem pory roku, zaproszenia ślubne vintage, zaproszenia ślubne koronkowe, modernistyczne zaproszenia ślubne, ręcznie malowane zaproszenia na ślub, przezroczyste zaproszenia ślubne a także zaproszenia ślubne wycinane.

Jeżeli narzeczeni w tak obszernym katalogu nie znajdą odpowiedniego zaproszenia, to mogą zdecydować się na składanie zamówienia indywidualnego. Na prośbę klientów spersonalizowane zaproszenia mogą być uzupełnione o nazwiska gości, datę oraz miejsce zaślubin oraz wesela.

Zaproszenia z Margo & Bees od razu sugerują gościom, w jakiej stylistyce będzie utrzymane wesele. Twórcy przy wykonaniu zaproszeń wykorzystują własne dotychczasowe doświadczenie oraz zasugerują się aktualnymi trendami. Bogata oferta pozwoli zrealizować zlecenia dla osób o różnym guście. Na dodatek, w pracowni projektowane są: save the date, przywieszki do upominków dla gości a także księgi pamiątek, jakie goście weselni uzupełniają w dniu zaślubin. Można także zamówić winietki, zawieszki na alkohol oraz pudełka na koperty.

Zamówienie zaproszeń na witrynie jest proste. Wystarczy przeglądać wszystkie opcje i dobierać interesujące zaproszenia. Następnie, instrukcja prowadzi klientów przez dalsze etapy. Przed finalizacją zakupów warto sprawdzić, czy wszystko jest bezbłędnie uzupełnione, a szczególnie ilość sztuk oraz dane na zaproszeniu. Można również omawiać wszystko z pracownikami Margo & Bees.